Bart Gazlı İçecek üretiminde kullanılan doğal kaynak suyunun mineral yapısına meyve aroması ilave edilerek en yüksek hijyen standartları uygulanarak ve ileri teknoloji kullanılarak el değmeden üretilmektedir. Bart Gazlı İçecek üretiminde kullanılan doğal kaynak suyunun içerisinde bulunan sodyum seviyesinin düşük olması ile vücuttaki sıvı dengesinin normal seviyede tutulması sağlanır.

Bart Gazlı İçecek üretiminde kullanılan doğal kaynak suyu kalsiyum, magnezyum ve diğer mineraller bakımından oldukça zengindir. Bart gazlı içecek üretiminde kullanılan doğal kaynak suyunun içerisindeki minerallerin zengin olması sebebi ile meyve ve sebzelerden alınan minerallerin büyük bir kısmının Bart gazlı içecek ile günlük alımı sağlanabilir. Elma, salatalık, nane-limon, limon aromaları ile taze meyve tatlarının ferahlığını Bart gazlı içecek ile denemelisiniz.

Bart gazlı içecek içerisinde kabarcık oluşumunu sağlayan karbondioksit sayesinde serinletici etkisi su ihtiyacını daha etkin şekilde giderebilirsiniz. Bart gazlı içecek içerisinde kafein olmadan karbondiokstit kabarcıkları sayesinde gününüzü zinde ve aktif geçirmenizi sağlar. Bart aromalı gazlı içeceğin içerisinde bulunan karbondioksit ile doğal meyve aromalarının birleşmesiyle meyve tatlarının daha taze algılanması sağlanmakta ve ferahlatıcı etkisi ortaya çıkmaktadır.

Bart gazlı içecek; salatalık, elma, nane-limon, limon aromalı çeşitleri detoks etkisi göstererek vücutta bulunan toksinlerin vücuda zarar vermeden atılımına yardımcı olur. Bart gazlı içecek içerisinde bulunan doğal meyve aromaları ile detoks etkisi göstererek kalp hastalığı riskinin azaltılması, kronik rahatsızlıkların önlenmesi, zayıf kemiklerin güçlendirilmesi, toksinlerin azaltılması, vücudunuzun nemli ve diri tutulmasına yardımcı olur. Günlük sıvı ihtiyacımız için tüketeceğimiz Bart içecekleri yüzde yüz doğal meyve aroması ile en yüksek hijyen standartları uygulanarak ve ileri teknoloji kullanılarak el değmeden üretilmektedir.

Bart ürünleri ISO 9001 ve ISO 22000 uluslararası kalite standartlarına göre üretilmekte olup, helal içeriğe sahiptir. Elma, salatalık, nane-limon, limon aromaları ile taze meyve tatlarının ferahlığını Bart gazlı içecek ile denemelisiniz. Bart ürünleri içerisinde bulunan kabarcık oluşumunu sağlayan karbondioksitin serinletici etkisiyle su ihtiyacınızı daha etkin şekilde giderebilirsiniz. Bart ürünleri kafein içermez. Bart ürünleri içerisinde bulunan karbondioksit ile doğal meyve aroma tatlarının daha taze algılanması sağlanmakta ve ferahlatıcı etkisi ortaya çıkmaktadır. Bart ürünlerinde salatalık, elma, limon-nane, limon aromalı çeşitleri arındırıcı etkisi göstererek vücutta bulunan toksinlerin vücuda zarar vermeden atılımına yardımcı olur.